Dinsdag 5 november 2019 | 20.00-22.00 uur | Octogoon Hofstad Lyceum

Tijdens deze thema-avond voor ouders en verzorgers, georganiseerd door de Ouderraad van Hofstad Lyceum, geeft Drs. Ankie Remijn ouders adviezen om hun kind in staat te stellen méér te leren in minder tijd. De lezing is voor alle ouders die hun kind willen helpen met effectief en efficiënt leren.

Heb jij een puber? Dan kun je niet om de meest recente inzichten over het puberende brein heen. Maar hoe vertaal je deze inzichten? Welke manier van huiswerkbegeleiding is het meest effectief? Hoe leer je als middelbare scholier meer in minder tijd? En welke rol kun je daar als ouder in spelen? De antwoorden op deze vragen staan centraal in de lezing. Met gerichte aanwijzingen kunnen leerlingen hun talenten, capaciteiten en ambities optimaal waarmaken.

S.v.p. aanmelden voor 28 oktober via: ouderraad@hofstadlyceum.nl onder vermelding van uw naam, aantal personen en de zin “Aanmelding thema-avond 2019”