Afgelopen vrijdag was het na drie jaar eindelijk weer zover….Hofstad’s Got Talent was terug op het podium. In de theaterzaal lieten leerlingen én docenten hun talent zien aan een geweldig publiek. Dit jaar was het vooral een muzikale avond met zang, piano, gitaar, drum en tamboerijn. De ene deelnemer verheugde zich al weken op deze avond, de andere deelnemer schreef zich pas een dag van te voren in. Eén ding hadden alle acts gemeen: het klonk waanzinnig!

De presentatie werd verzorgd door Joey Roodenburg en mevrouw Vink, wat een goede combi bleek te zijn. Ze wisselden elkaar af en brachten humor, gevatte vragen en tempo in de avond. Als afsluiter gaf Joey een 7 minuten durende superact op zijn elektrische gitaar. Een mooi einde van deze bijzondere editie van Hofstad’s Got Talent.

Bezoek onze Facebookpagina voor een fotoverslag van de avond.