WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Balspel in Duinhaghe

Een balspel. Dat stond deze keer op de agenda bij ons bezoek aan woonzorgcentrum Florence Duinhaghe. Met zeven leerlingen uit verschillende klassen zijn we daar afgelopen woensdag, 31 oktober, heengegaan. Op een grote mat moesten alle deelnemers proberen met een bal een andere bal te raken. Misschien niet zo spannend als Fortnite, maar daar dachten de deelnemende ouderen duidelijk anders over. Naar wij konden zien, hadden zij een topmiddag. En daar ging het om.

Woonzorgcentrum Florence Duinhaghe is vorig jaar 'geadopteerd' door Hofstad Lyceum. We hebben toen een actiedag gehad waar een deel van het geld naar het woonzorgcentrum ging. De komende maanden staan een high tea, een spelletjesmiddag, een schilder- en muziekactiviteit en een wandeling naar de bosjes van Pex gepland. Wil je meedoen? De activiteiten worden gecoördineerd door de UNESCO-werkgroep, dus let op onze aankomende mails.

De Unesco werkgroep

Instagram: unescohofstad
E-mail:      Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6