WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Ondernemen bij TQ in Amsterdam

Op vrijdag 25 mei brachten leerlingen uit de tweede klas in het kader van het Jastinproject over ondernemen en 'leadership' een bezoek aan TQ in Amsterdam. In het TQ-pand aan de Bloemenmarkt kunnen startende tech-ondenemers werkruimte huren. Doel is deze 'startups' internationaal te laten groeien, ze aan experts te koppelen en te ondersteunen.


De leerlingen kregen uitleg over het TQ-principe en natuurlijk een rondleiding door het pand, waarbij zij allerlei vragen konden stellen. Na een eerdere gastles over ondernemen door makelaar W.F. Klap werd met de TQ-excursie het Jastinproject afgesloten.

 

<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6