WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

TTO-leerlingen in Sussex

De leerlingen van T2A zijn deze week op een vijfdaagse trip naar Sussex, UK. Altijd weer spannend: zo'n jaarlijkse schoolreis per bus en boot.

Het programma is gericht op de Engelse taal en cultuur. De leerlingen verblijven daarom weer in gastgezinnen. 

Een kleine greep uit het programma: een bezoek aan het Bourne Community College, waar gespeeddatet wordt met Engelse leerlingen, een ’ghost tour’ door Brighton, waar natuurlijk ook nog geshopt kan worden, Hastings met zijn nieuwe pier, Arundel met zijn prachtige kasteel en Chichister met zijn imposante kathedraal en militaire luchtvaartmuseum. Op donderdag is een bezoek gepland aan de horse racing course in Fontwell.

Het belooft een geweldige week te worden! En volgend schooljaar in T3: London, here we come!

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6