WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Slotbijeenkomst Erasmus project

Op vrijdag 20 april lieten negen leerlingen uit V3 zien hoeveel zij de afgelopen maanden i.s.m. de Erasmus Universiteit te weten waren gekomen over het thema 'Het brein en de vrije wil'.

 


Na de opening van het Erasmus Science Programme in november 2017 volgden de leerlingen gedurende 20 weken minicolleges en werkten ze zelfstandig aan een onderzoek over het thema. De resultaten hiervan werden vandaag door de deelnemers gepresenteerd. Na afloop ontvingen zij een welverdiend certificaat en werd een groepsfoto gemaakt bij - hoe kan het ook anders - het beeld van Erasmus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6