WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Keulen 2018 - Nur für einen Tag!

Alle leerlingen van H3 en V3 waren in de projectweek een dag in Keulen.

 Samen met hun mentor kregen zij een rondleiding in de Dom, de gotische kathedraal in het centrum. Daarbij kregen zij via een koptelefoon uitleg in het Duits. Het sportieve element van de reis kwam aan bod bij de beklimming van de 509 treden van de zuidelijke toren van de Dom. De finishers werden beloond met een prachtig uitzicht over Keulen.

In het nabijgelegen Museum Ludwig werd de moderne kunstverzameling bestudeerd. De dag werd afgesloten met een puzzeltour door de stad en daarbij hadden de leerlingen het in hun groepjes heel erg gezellig!

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6