WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Sportnieuws vanuit de sectie LO

De sectie LO is zoals altijd volop in beweging!

Op 9 maart doen leerlingen uit zowel de onder- als bovenbouw mee aan het Sovicos Volleybaltoernooi. Twee dagen later zetten 40 leerlingen en docenten hun beste beentje voor bij de jaarlijkse City-Pier-City loop in Den Haag, waarvoor samen hard is getraind!
Op 13 april doet Hofstad Lyceum mee aan de voorrondes van het nationaal kampioenschap scholenhockey bij hockeyclub HDS. Tot slot starten de leerlingen van Hofstad EXTRA Sport binnenkort met een serie honkballessen op het voormalig honkbalterrein van Ado Lakers.

Wij wensen al onze sporters heel veel succes en vooral veel sportplezier!

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6