WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

United Nations in het klein

Van 20 t/m 22 februari nam een twaalftal leerlingen van klas 4 deel aan de Model United Nations op het Alfrink College in Zoetermeer. Aan dit groots opgezette evenement deden in totaal 275 leerlingen uit 10 verschillende landen mee.

 

Leerlingen kregen van tevoren een land toegewezen, dat ze moesten vertegenwoordigen. Zij moesten resoluties indienen, amendementen opstellen en standpunten verdedigen. Dit alles uiteraard in het Engels.

Onze deelnemende leerlingen werden dit jaar getraind door drie oud-leerlingen die inmiddels rechten studeren. Een unieke en leerzame ervaring!

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6