WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Kerst 2017

Traditiegetrouw werd op 21 december, de laatste schooldag van het jaar, de kerstsoos gehouden waarbij zelfs twee kerstmannen een bezoek brachten en ons eigen oud en nieuw werd gevierd met oliebollen. 


In alle vroegte werd op vrijdag door de brugklassers een kerstwandeling gemaakt. Daarna volgden binnen school de vieringen, kerstontbijten, een Wintermarkt en -net als vorig jaar- de schrijfactie voor Amnesty International. Op de Wintermarkt brachten leerlingen zelfgemaakte producten mee en konden dan ook genieten van wat anderen hadden meegebracht. De leerlingen van de Helping Pool zorgden dat de markt werd opgebouwd in echte kerstsfeer. De vieringen in de Octogoon stonden in het teken van positiviteit, trots zijn op wat je kunt en doet en op terugblikken en vooruitblikken op het schooljaar.

De foto's van de kerstsoos en de vieringen staan op onze Facebook-pagina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6