WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

LEGO-team doet het goed

Afgelopen weekend heeft het LEGO-team van Hofstad Lyceum samen met 40 andere teams weer deelgenomen aan de regiofinale van de First LEGO League.Tijdens deze finale reed het team met een zelfgebouwde LEGO robot en gaf het diverse presentaties in het jaarthema ‘Hydro Dynamics’.Er kan worden teruggekeken op een mooie, enerverende dag met veel plezier. Het team behaalde een mooie 4e plaats bij de robotwedstrijd en werd uiteindelijk 10e overall. Daar zijn we trots op!

Meer informatie over het Hofstad Lyceum LEGO-team? Ga naar: www.legoleague.nl

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6