WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Sinterklaas in actie

Traditioneel was het op 5 december in de Octogoon weer wachten op de Sint. Op scherm konden we live volgen hoe de Goedheiligman zich naar onze school begaf, voordat hij de Octogoon binnentrad.Toen Sinterklaas en later ook zijn twee Veegpietjes eenmaal gearriveerd waren, konden we weer getuige zijn van een vrolijke Sinterklaashappening.

Over de leerlingen hoorde Sint dit jaar niets dan goeds. Dankzij de SinterklaasClickbox, waar leerlingen gretig gebruik van hadden gemaakt, konden er echter behoorlijk wat misstanden onder de docenten aan de kaak gesteld worden. Docenten die over de schreef waren gegaan moesten zich verantwoorden bij de Sint en beloofden beterschap.

Na afloop was er gelegenheid voor het traditionele fotomoment.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6