WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

PERL-project van start

De kop is eraf: dag één van het PERL-project zit erop! Vandaag namen leerlingen uit B1A en B1B deel aan verschillende samenwerkingsopdrachten en teambuildingsactiviteiten. Dit alles onder leiding van een activiteitenbegeleider van de stichting 2SUR5 en de mentor.

De PERL-dagen zijn een afsluiting van de introductieperiode en de start van een nieuwe fase in klas 1, waarin de leerlingen steeds zelfstandiger zullen worden. De reguliere lessen vervallen. Op 16 en 17 november zijn de leerlingen uit respectievelijk B1C/B1D en T1A/VG1 aan de beurt.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6