WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Junior College van start

Een groot aantal basisschoolleerlingen uit groep 8, afkomstig van meer dan 10 verschillende basisscholen, heeft zich aangemeld voor Hofstad Junior College, dat dit jaar voor de tweede maal wordt georganiseerd.

De eerste twee lessen zijn inmiddels al geweest. Op de eerste lesdag kwamen de onderwerpen biologie en Engels aan bod, op de tweede lesdag leerden de leerlingen van alles over geneeskunde bij Grieks en biologie.

Er is eventueel nog plaats voor een enkele basisschoolleerling. Interesse? Ouder(s)/verzorger(s) kunnen dan een mail sturen naar mw. Oljans via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6