WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Uitreiking IB-diploma's

Vrijdag 29 september vond de diploma uitreiking plaats voor de leerlingen die hun IB-diploma of hun Cambridge Proficiency certificaat hebben gehaald, dit maal in aanwezigheid van mw. Saskia Bruines, wethouder Kenniseconomie, Internationaal, Jeugd en Onderwijs.

In haar toespraak refereerde mw. Bruines aan het belang van een zeer goede beheersing van het Engels in een internationale setting, zoals in de stad Den Haag. Ook de rector, dhr. Ruud Grundeken verwees naar het belang van een goede communicatie om verschillen in (culturele) achtergronden te kunnen overbruggen.

Voor de leerlingen was het naast een plechtige avond ook een minireünie. De meesten zijn inmiddels begonnen aan hun vervolgstudie en hadden elkaar veel te vertellen.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6