WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Hofstad EXTRA Sport van start

Het Hofstad EXTRA Sport programma ging dit jaar op 8 september van start met een middag golfsurfen in Scheveningen. Bij golfsurfschool The Shore kregen de leerlingen instructies die zij inmiddels al in de praktijk hebben kunnen brengen in de hoge golven langs de Scheveningse kust. Ook vanmiddag lijkt de wind hun weer gunstig gezind. Na de vijf vrijdagmiddagen bij de surfschool volgt een nieuw onderdeel: klimmen bij de Klimmuur op de Uithof! Na het klimmen staan er nog skiën en bootcamp in de sportieve planning en de laatste vijf lessen (april 2018) worden gewijd aan honkbal.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6