WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Conferentie: talent en motiveren

Op donderdag 14 september vond de themaconferentie 'Haal alles eruit wat erin zit' plaats in de Octogoon. Deze werd georganiseerd vanuit de Lucas Academie, een organisatie voor kennisdeling binnen Lucas Onderwijs. Deelnemers waren leraren, onderwijsondersteuners en schoolleiders.

 

Leerlingen die de kans krijgen om hun talenten te ontdekken en ontwikkelen hebben meer zelfvertrouwen en voelen zich gemotiveerd. De school en leraren kunnen daarbij een waardevolle rol spelen. Uitgaan van talenten zorgt voor gemotiveerde leerlingen én leraren. Het herkennen, ontwikkelen en inzetten van talenten bij leerlingen, collega's en bij jezelf stond daarom centraal op deze themaconferentie.

 

 

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6