WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Hofstad Junior College 2017

Hofstad Lyceum heeft al jaren een zeer succesvolle gymnasium- en TTO-afdeling. Speciaal voor leerlingen van groep 8 die belangstelling hebben voor het gymnasium en het TTO organiseert Hofstad Lyceum dit jaar weer een Junior College.
Tijdens acht woensdagochtenden in oktober en november krijgen leerlingen les op vwo-niveau in onderwerpen die op de basisschool niet aan bod komen. Daarmee vormt het Hofstad Junior College een belangrijke tussenstap in de overgang van de basisschool naar de middelbare school. De lessen worden verzorgd door de docenten Latijn, biologie, natuurkunde en Engels TTO. Meer informatie staat in de brief voor de ouders die naar basisscholen is verstuurd.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6