WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

AK-excursie

Afgelopen vrijdag zijn we met de bovenbouwleerlingen aardrijkskunde op excursie geweest naar Utrecht. Hier hebben wij de verschillende soorten wijken bekeken met het oog op het examenprogramma volgend jaar. Vanuit de bus en natuurlijk ook tijdens de wandeling werden de kenmerken van de wijk benoemd en gezien. De wandeling liep van de wijken Oog in Al via Lombok naar het centrum waarbij de verschillen tussen de wijken goed te zien, te voelen en te ruiken waren. Ondanks een kleine bui was het een mooie route. De leerlingen hebben zelf de binnenstad bezocht en ontdekt. De sfeer was prima en iedereen was op tijd bij de bus! De excursie werd afgesloten met een klein busproefwerkje.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6