WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Ondernemende koekenbakkers

Afgelopen dinsdag hebben twaalf leerlingen uit V2 en H2 die deelnemen aan het plusproject JASTIN, een bezoek gebracht aan stroopwafelbakkerij Van Vliet in Gouda. Hier kregen zij uitleg over de bedrijfsvoering.

Binnen JASTIN (Junior Academy of Science, Talents and Innovation) volgen zij het programma van de Leadership Academy. Dit is een excellentieprogramma gericht op leiderschapsvaardigheden. Wat maakt iemand tot een leider? De leerlingen ontdekken en versterken hun leiderschapskwaliteiten en gaan praktisch aan de slag. Samenwerking en communicatie zijn sleutelwoorden.

Deze excursie is onderdeel van het blok Ondernemerschap en werd door de leerlingen zelf georganiseerd. Natuurlijk mochten ze ook stroopwafels bakken èn opeten!

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6