WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Maatschappijleer in de praktijk

Voor het vak maatschappijleer hebben havo 4 en vwo 4 maandag 5 en woensdag 7 september een bezoek gebracht aan de Tweede Kamer. Onder leiding van zeer deskundige begeleiders van Prodemos maakten de leerlingen kennis met onze rechtsstaat, de Nederlandse politiek en de werking van de Tweede Kamer. Ze voerden zelfs hun eigen Tweede Kamerdebat waarbij goede argumenten over en weer gingen tussen de verschillende partijen.

Op naar de volgende activiteiten van maatchappijleer: het rechtbankbezoek en de lezing van een ex-delinquent!

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6