WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Geslaagd, na tweede tijdvak!

 Na het tweede tijdvak zijn onderstaande leerlingen de geslaagden van 2016! Van harte gefeliciteerd!

HAVO

Ravien Abhelakh, Laura Absil, Hafsah Ahmad, Sohaib Ahmad, Demi Akagündüz, Özlem Akyön, Çaglar Altan, Ahmed Angun, Youri Ausum, Emre Aygün, Tariq Azizi, Tara van Baarle, Simge Bagci, Akin Balaban, Romy Bavelaar, Jolijn Bensink, Tim van den Berg, Ashley van Blijderveen, Kajal Boedhoe, Roos-Marie van Bokhoven, Tanita Borissova, Yeshe de Bos, Elias el Bouk, Majda Bourajrouf, Michael Bruggeling, Jamie de Bruijn, Jim Bruijn, Jordy van Burik, Wout den Buurman, Melisa Cengiz, Tolga Çiftçi, Julia ten Dam, Eva van Diepen, Evin Dönder, Joey Eckstein, Saïf Edoo, Priya Gharbaran, Eloy van den Goorbergh, Sylke Grimm, Anouk Grool, Max Haayen, Sabrine Hafdi, Jotie Harnandan, Claire Hazebroek, Michiel van 't Hof, Anne van den Hooff, Tjeerd ten Hoopen, Shaan Hossain, Rebecca van der Hut, Nasra Ininahazwe, Sedat Isik, Sanne Jansen, Caroliene Joormann, Rein Karel, Taranjot Kaur, Imad el Khalki, Pieter Kolb, Danièle van der Kooij, Mauri Lelieveld, Joyce Litzouw, Cassandra Makofi, Rahma Mansour, Nencho Margaritha, Wessel Meijer, Furkan Mermi, Hamza Mian, Arnoud Mollerus, Riain O'Loughlin, Aleyna Orhan, Hüseyin Özbek, Tugçe Özdemir, Kajal Pandé, Daanisj Pardi, Lindi de Pater, Asjed Peci, Nikki Peeters, Maureen van der Poel, Ajay Poeran, Ismaël Ramkisoen, Lisa Ramnares, Jyotika Ramsaran, Eline van Reine, Fin Rovers, Tamara Ruijl, Ilse Rynja, Levi Schilperoordt, Eva Schreuder, Robin Schuurman, Jesse Smakman, Charona Smithuis, Dylan Souer, Mohini Sukhai, Gülsah Tatli, Immanuel Tavenier, Jonathan Tavenier, Guusje Tolenaars, Jip Valkenburg, Jari Verkade, Job van Witsen, Dilana Yasar, Rianne van Zanen

VWO
Arielle Aarsen, Jasmijn Aartsen, Mark-Yannick van Adrichem, Enel Adrovic, Nisha Agnihotri (gymnasium), Brendan Analikwu (gymnasium, cum laude), Brian Analikwu (gymnasium, cum laude), Ebru Atis, Anjali Badloe, Aya Benabbou, Janneke Bertorotta, Meron Beyene (gymnasium), Priya Bisoen (gymnasium), Anniek Bosdijk, Susan Bosdijk (gymnasium), Youssra Boukhizzou, Max Bruin (gymnasium), Christopher Claassen, Martin van Denzen (gymnasium, cum laude), Siebe Dibbets, Imane Douairi, Ise Grimm, Toby Hendrikman, Sabrina Hersman, Rens Hijdra (cum laude), Laura van der Hoeven, Zehra Kahriman (gymnasium), Aram Klijn, Quinten Konigferander, Toelsie Lachman (gymnasium), Ernst Lock (gymnasium), Ayrton Minnema, Bauke Morra (gymnasium), Victor de Niet, Saskia Oostdijk (gymnasium), Maik Oosterveer, Stefan Oppeneer (gymnasium), Salima Oumejjoud (gymnasium), Jill Peters, Dana Qadri, Manal Rahou, Sjahiena Rahmoe (gymnasium), Esmee Reuselaars, Jeroen Rodrigo, Robbert Rodrigo, Eva Roos, Thomas Roos (cum laude), Esubdink Sahlemariam (gymnasium), Romy Schilperoort, Roderick Schoon, Donna Selier, Simardeep Singh (gymnasium), Rosanne van Soldt, Lamia Tamâli, Kristina Vasovic (gymnasium), Roos Verheijen (gymnasium), Lonneke Vos, Tim Yarally (gymnasium), Laura van Zantwijk, Milan Zuidhof (gymnasium)

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6