WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Bike Experience

Zwetend en puffend hebben de fietsers alle bekende heuvels van het Limburgse landschap beklommen. Onder andere de Camerig, de Eyserbosweg en de Vaalserberg konden afgelopen zondag toegevoegd worden aan het wielren-CV van zo'n 25 fietsers van Hofstad Lyceum. En dan te bedenken dat dit pas een training was! 

Op 9 juli is de echte bike experience. Dan gaat het fietsteam van Hofstad Lyceum de fietsberg der fietsbergen, de Alpe d'Huez, weer meerdere malen bedwingen voor het goede doel (KWF kankerbestrijding). U bent allen alvast uitgenodigd voor de Benefietsavond op woensdag 29 juni.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6