WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Den Haag voor UNICEF

Vanmiddag werd in de octogoon van onze school een samenwerkingsovereenkomst voor vijf jaar tussen de gemeente Den Haag en UNICEF ondertekend door locoburgemeester Ingrid van Engelshoven en directeur UNICEF Nederland Jan Bouke Wijbrandi.

Een panel met leerlingen van onze school stelde vragen over de samenwerking en over kinderrechten aan Ingrid van Engelshoven, Jan Bouke Wijbrandi en Den Haag-voor-UNICEF-ambassadeur Nicolette Krul (bekend van Omroep West). Tijdens het programma waren er onder andere muzikale optredens van leerlingen uit de brugklas en uit havo 4. 

Als UNESCO-school zal Hofstad Lyceum net als de afgelopen twee jaar doorgaan met het steunen van UNICEF.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6