WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

TTO-leerlingen in Sussex

De leerlingen van T2A hadden de afgelopen week hun vijfdaagse trip naar Sussex, UK. Altijd weer spannend: zo'n schoolreis per bus en boot. De leerlingen verblijven traditioneel in gastgezinnen. Het programma is immers gericht op de Engelse taal en cultuur. Een kleine greep uit het programma: een bezoek aan een Engelse school, waar gespeeddatet werd met Engelse leerlingen, een ’ghost tour’ door Brighton, waar natuurlijk ook nog geshopt kon worden, Hastings met zijn nieuwe pier, Arundel met zijn prachtige kasteel en Chichister met zijn imposante kathedraal en militaire luchtvaartmuseum.

Het waren geweldig leuke dagen. En volgend schooljaar in T3: London, here we come! We are already looking forward!

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6