WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Gala in La Bodeguita

Het traditionele gala voor eindexamenleerlingen vond dit jaar wederom plaats in 'dansschool universalsa' La Bodeguita, een stijlvolle ambiance voor een spetterende dansavond. Het thema van de avond was The Godfather, de dresscode suit & tie / dresses & heels. En daar kwamen ze: in prachtige galajurkjes en strak in het pak. Het was zien en gezien worden, dansen, roulette of blackjack spelen, op de foto en weer dansen, met hapjes en drankjes tussendoor.
Het gala ging door tot in de kleine uurtjes. Complimenten voor de leerlingen en leraren die dit georganiseerd hebben!

De foto's staan op de fotosite.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6