WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Naar Yokohama, Japan!

Een groep V5-leerlingen is momenteel voor een culturele uitwisseling met de Hakuho High School in Yokohama, Japan. Zij verblijven daar in het gastenverblijf van de school, ontmoeten leerlingen en bekijken de stad. De rest van de week staan er bezoekjes gepland aan de haven van Yokohama, twee bedrijven, de Nederlandse ambassade en Tokyo.

Onze school en daarmee onze leerlingen hebben de unieke kans gekregen om inzicht te krijgen in de Japanse cultuur. Door zo’n uitwisseling kun je elkaar beter leren kennen en daarmee ook begrijpen. In Japan gaan leerlingen ook naar school en groeien ook op met moderne technologie. Hoe gaan ze daar mee om? Waarom doen de Japanse leerlingen andere dingen dan Nederlandse leerlingen? Waarom zitten Japanse leerlingen vrijwillig tot zeven uur ’s avonds op school? Zijn dat verschillen die er toe doen? Onze leerlingen spelen spelletjes en hebben contacten met anderen over de hele wereld: de wereld wordt steeds kleiner. Het is daarom zo belangrijk ook echt te ervaren dat de wereld groter is dan Den Haag en Nederland.

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6