WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Unesco-route in Den Haag

V5 had tijdens de projectweek een gevarieerd programma. Zo waren de leerlingen bezig met onderzoeksvaardigheden en ckv/kcv-opdrachten, maar brachten ook een bezoek aan de rechtbank en kregen een workshop zelfverdediging. De projectweek werd op vrijdag afgesloten met de Unesco-fietsroute door Den Haag. Die begon met een indrukwekkende rondleiding bij Panorama Mesdag waarbij we ook een kijkje achter de schermen konden nemen (letterlijk). Daarna verkenden de leerlingen het culturele erfgoed van Den Haag per fiets. Hoewel het weer wat grijs en regenachtig was, mocht dat de pret niet drukken en zijn er mooie foto's gemaakt!

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6