WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Een vrolijke dierentuin

De vorige periode zijn de brugklassers van Hofstad EXTRA Kunst bezig geweest met keramiek. De cursus werd afgesloten met een atelierbezoek. De leerlingen konden in verschillende ateliers rondkijken. Ze konden daar zien hoe zeefdrukken in z’n werk gaat en ontmoetten er ook kunstenaars die ruimtelijk werk maken. In de tentoonstellingsruimte waren kunstwerken waarbij de kunstenaars verschillende technieken hadden toegepast. De dag werd afgesloten met het maken van een kopje met oortje van klei.

Tijdens de workshopdagen op school hebben de leerlingen met behulp van mallen een dier van klei gemaakt. De werkstukken zijn gebakken en beschilderd. Dat werd een vrolijke dierentuin!

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6