WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

NK schoolschaatsen

Hofstad Lyceum heeft al vele jaren een schaatsploeg op de lange baan, die elke vrijdagmiddag van het schaatsseizoen traint op de Uithof. Dit jaar wisten onze meisjes t/m 14 jaar (Chiara uit VG2, Jaidyn uit T2A en Cynthia uit T1A) zich te plaatsen voor de finale van het NK ploegenachtervolging. Op 10 maart was het zover en er hoefde niet ver voor gereisd te worden want het was om de hoek, op de Uithof. De meiden deden het goed en zijn 7e geworden. Dat smaakt naar meer, volgend jaar weer!

(op de foto: het meisjesteam met coach Pieters)

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6