WIJ ZIJN een interconfessionele school voor havo, vwo en gymnasium

met daarnaast een afdeling voor tweetalig onderwijs (TTO)

Future Force klaar voor de race

EcoMarathon141Afgelopen dinsdag is de Shell Eco Marathon officieel van start gegaan in Ahoy Rotterdam. Hofstad Lyceum neemt dit jaar weer deel aan het evenement met het team Future Force. Deze tien leerlingen doen hard hun best om de auto veilig en rijklaar op de baan te krijgen. Het doel  is om zo zuinig mogelijk te rijden en het record van vorig jaar te verbreken. Op dit moment zijn zij bezig met de testritten en het verwelkomen van gasten en sponsoren. Future Force is in Ahoy Rotterdam tot en met zaterdag 17 mei en iedereen die geïnteresseerd is, is van harte welkom om een kijkje te komen nemen en het team aan te moedigen.

 

 
hofstad_lyceum_0
hofstad_lyceum_8
hofstad_lyceum_1
hofstad_lyceum_4
hofstad_lyceum_3
hofstad_lyceum_5
hofstad_lyceum_6